O firmie

                                       

Aleja Nieruchomości

Aleja biuro nieruchomości jest nietypowym a jednocześnie oryginalnym konceptem na rynku nieruchomości . To mieszanka trzech charakterów, w której przeplatają się doświadczenie, wiedza, znajomość trendów, co gwarantuje Państwu nietuzinkowe i skutecznie rozwiązania oraz zapewnia indywidualne podejście do każdej nawet skomplikowanej sprawy. Dla Waszej satysfakcji i spokojnego snu, przeprowadzimy Was przez proces zakupu, sprzedaży, najmu, wynajmu, inwestycji czy innych spraw związanych z szeroko rozumianymi nieruchomościami.Działamy tylko dla CIEBIE !

Jesteś właścicielem nieruchomości?
A może chcesz kupić lub wynająć lokal dla siebie?
Jesteśmy po to aby pomóc właśnie Tobie!
Dzięki naszemu podejściu zawsze będziesz czuł, że pracujemy tylko dla Ciebie. Prowizje bierzemy tylko od jednej strony, tak więc jeśli szukasz z nami masz pewność, że walczymy o jak najlepsze mieszkanie dla Ciebie, jesteś sprzedającym - znajdziemy klienta który zaproponuje najwyższą cenę za Twoją nieruchomość.
Na sprzedaż WARTO zdecydować się z NAMI.Współpracujemy z zagranicznymi inwestorami

Masz do sprzedania lokal komercyjny, a może zwykłe mieszkanie które nadawałoby się pod wynajem? 
Mamy dostęp do klientów nie tylko z Polski. Dzięki współpracy z Balltica Consulting z siedzibą w Londynie, nasze oferty mieszkania na sprzedaż trafiają do inwestorów 
z Anglii którzy szukają bezpiecznej formy inwestowania w nieruchomości w Polsce.      

      
                                              


Dlaczego My?

Do tej pory pracowaliśmy przez wiele lat w różnych dziedzinach rynku nieruchomości, ale chcąc rozwijać się dalej specjalnie dla Waszego dobra połączyliśmy siły i zmieniamy rynek nieruchomości, porzuciliśmy pracę w wielkich firmach, aby dokonywać rzeczy wielkich dla Wspólnej satysfakcji i otworzyliśmy własne biuro nieruchomości. Częstochowa ma swoją własną specyfikę dlatego często wielkie korporacje nie są w stanie sprzedać nieruchomości - tutejszy rynek rządzi się swoimi prawami. My znamy rynek lokalny, ogólnopolski, europejski, stosujemy zarówno nowe rozwiązania jak i własne pomysły, fachową wiedzę lubimy i podpieramy się nią na co dzień. Każdy z nas jest specjalistą w innym segmencie rynku nieruchomości, co powoduje kompleksową obsługę oraz pewność że trafili Państwo pod właściwą Aleję. Bardzo lubimy pomagać, a nasze odważne podejście do obrotu nieruchomościami przekłada się na sukces. Niesienie pomocy tak weszło nam w krew, że przekładamy je także na wymiar humanitarny, przekazując część swojego zarobku na cele charytatywne, a także udzielamy się w akcjach pomocy. To co Nas wyróżnia to indywidualne podejście do spraw klienta, poprzedzone dogłębną analizą stanu formalno-prawnego oraz zaangażowanie w prowadzone sprawy - w dwóch słowach SPRZEDAJEMY Z PASJĄ. Jeżeli wciąż masz wątpliwości napisz, zadzwoń lub zostaw po prostu wiadomość. Zapraszamy i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby naszą współpracę mogli Państwo miło wspominać :)

                                         

Nasz adres: ul. Wodzickiego 3, 42-218 Częstochowa


Przyjdź na kawę i porozmawiaj!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin, spotkania i porozmawiania o nieruchomościach, przedstawienia nam swoich potrzeb, wymagań lub marzeń. Porady i rozwiązania chętnie Wam przekażemy, jednocześnie żeby umilić spędzony u nas czas, poczęstujemy pyszną kawą.