O firmie

                                       

Aleja Nieruchomości

Aleja biuro nieruchomości jest nietypowym a jednocześnie oryginalnym konceptem na rynku nieruchomości . To mieszanka trzech charakterów, w której przeplatają się doświadczenie, wiedza, znajomość trendów, co gwarantuje Państwu nietuzinkowe i skutecznie rozwiązania oraz zapewnia indywidualne podejście do każdej nawet skomplikowanej sprawy. Dla Waszej satysfakcji i spokojnego snu, przeprowadzimy Was przez proces zakupu, sprzedaży, najmu, wynajmu, inwestycji czy innych spraw związanych z szeroko rozumianymi nieruchomościami.Działamy tylko dla CIEBIE !

Jesteś właścicielem nieruchomości?
A może chcesz kupić lub wynająć lokal dla siebie?
Jesteśmy po to aby pomóc właśnie Tobie!
Dzięki naszemu podejściu zawsze będziesz czuł, że pracujemy tylko dla Ciebie. Jeśli szukasz z nami masz pewność, że walczymy o jak najlepsze mieszkanie dla Ciebie, jesteś sprzedającym - znajdziemy klienta który zaproponuje najwyższą cenę za Twoją nieruchomość.
Na sprzedaż WARTO zdecydować się z NAMI.Współpracujemy z zagranicznymi inwestorami

Masz do sprzedania lokal komercyjny, a może zwykłe mieszkanie które nadawałoby się pod wynajem? 
Mamy dostęp do klientów nie tylko z Polski. Dzięki współpracy z Balltica Consulting z siedzibą w Londynie, nasze oferty mieszkania na sprzedaż trafiają do inwestorów 
z Anglii którzy szukają bezpiecznej formy inwestowania w nieruchomości w Polsce.      

      
                                              


Dlaczego My?

Do tej pory pracowaliśmy przez wiele lat w różnych dziedzinach rynku nieruchomości, ale chcąc rozwijać się dalej specjalnie dla Waszego dobra połączyliśmy siły i zmieniamy rynek nieruchomości, porzuciliśmy pracę w wielkich firmach, aby dokonywać rzeczy wielkich dla Wspólnej satysfakcji i otworzyliśmy własne biuro nieruchomości. Częstochowa ma swoją własną specyfikę dlatego często wielkie korporacje nie są w stanie sprzedać nieruchomości - tutejszy rynek rządzi się swoimi prawami. My znamy rynek lokalny, ogólnopolski, europejski, stosujemy zarówno nowe rozwiązania jak i własne pomysły, fachową wiedzę lubimy i podpieramy się nią na co dzień. Każdy z nas jest specjalistą w innym segmencie rynku nieruchomości, co powoduje kompleksową obsługę oraz pewność że trafili Państwo pod właściwą Aleję. Bardzo lubimy pomagać, a nasze odważne podejście do obrotu nieruchomościami przekłada się na sukces. Niesienie pomocy tak weszło nam w krew, że przekładamy je także na wymiar humanitarny, przekazując część swojego zarobku na cele charytatywne, a także udzielamy się w akcjach pomocy. To co Nas wyróżnia to indywidualne podejście do spraw klienta, poprzedzone dogłębną analizą stanu formalno-prawnego oraz zaangażowanie w prowadzone sprawy - w dwóch słowach SPRZEDAJEMY Z PASJĄ. Jeżeli wciąż masz wątpliwości napisz, zadzwoń lub zostaw po prostu wiadomość. Zapraszamy i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby naszą współpracę mogli Państwo miło wspominać :)

                                         

Nasz adres: Al. Wyzwolenia 9/18, 42-224 Częstochowa


Przyjdź na kawę i porozmawiaj!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin, spotkania i porozmawiania o nieruchomościach, przedstawienia nam swoich potrzeb, wymagań lub marzeń. Porady i rozwiązania chętnie Wam przekażemy, jednocześnie żeby umilić spędzony u nas czas, poczęstujemy pyszną kawą.