3 pokojowe mieszkanie.2 piętro.Raków

3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w pobliżu estakady
PROWADZI;Aleja Nieruchomości
LOKALIZACJA;Częstochowa,Raków,ul.Wojska Polskiego
Lokal składa się z 3 pokoi,kuchni,łazienki z wc i przedpokoju.Mieści się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku.Posiada balkon i przynależy do niego piwnica.Metraż mieszkania to ok.50m2 ale plus drugi balkon o którego powierzchnię został powiększony jeden z pokoi.
Mieszkanie o ustawnym układzie pomieszczeń,dwustronne i widne.Kuchnia w kwadracie,pokój z balkonem w kształcie prostokąta , dwie niewielkie sypialnie,łazienka z wc.
Wszystkie pomieszczenia wymagają remontu co nie znaczy ,że mieszkanie nie nadaje sie do mieszkania,bo spokojnie można tam mieszkać i funkcjonować.Wszystkie media działają aczkolwiek nie na nowych instalacjach.
Blok po termomodernizacji,usytuowany w pobliżu estakady,ogrodzony ekranami.
Lokalizacja bardzo dobra.Komunikacja bardzo dobra.Przystanki tramwajowe i autobusowe w pobliżu budynku.Dwa kroki od bloku znajduje się Centrum Handlowe Jagiellończycy, Sezam,liczne apteki i przychodnia. Kawałek od bloku przedszkole i park. Dalej Lidl i Biedronka, stacja paliw, a po drodze osiedlowe sklepy spożywcze i mięsne, piekarnie, lokalizacja wspaniała pod względem dostępu do wszystkiego czego na co dzień potrzebujemy.
Gorąco polecam
Monika Mazur
tel 882 126 130
Aleja Nieruchomości
Wyzwolenia 9/18 Częstochowa
*pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zakupem tej nieruchomości
*oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu *naszym Klientom oferujemy zniżki u notariusza
*Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.