Inwestycje

INWESTYCJA W NIERUCHOMOŚCI - czy warto?

Niskie oprocentowanie na lokatach bankowych skłania ludzi do poszukiwania alternatywnych żródeł oszczędzania lub pomnażania pieniędzy. Banki wychodząc na przeciwko "trudnym" czasom proponują wiele rozwiązań, jednak chcąc uzyskać większą stopę zwrotu musimy się liczyć z większym ryzykiem.

Może zatem warto pomyśleć o bezpieczniejszej formie oszczędzania jakim jest inwestycja w nieruchomości. Tutaj także warto zaznaczyć, że nieruchomości to nie tylko mieszkania kupowane pod wynajem, to także sprzedaż odremontowaych mieszkań, lokale użytkowe, garaże, inwestycja długoterminowa w działki oraz wiele innych. Każda z wyżej wymienionych sytuacji również może zakończyć się porażką lub utopieniem pieniędzy kiedy człowiek podejmie się rzeczy na których się nie zna. "Kolega kupił...", "Sąsiad tak robił...", "Znajomy tak działa już z trzecim mieszkaniem..." - to niby dlaczego JA sobie nie poradzę? - myśli zapewne wielu z nas.

Podam w takim razie przykład z wizytą u mechanika z zepsutym samochodem. Pewnie jak poczytamy, poszukamy w internecie i trafimy akurat w dobrą diagnozę naszej usterki, to być może nam się uda naprawić auto. "W końcu teść kiedyś pojechał na działkę i spędził cały dzień przy tym i jakoś naprawił, to czy JA sobie nie poradzę?" Nie chcę podważać niczyich umiejetności ale po pierwsze, działając samemu możemy sobie narobić wiecej szkód i ostatecznie i tak wylądujemy u mechanika płacąc więcej, po drugie nawet jeśli nam się uda (a nie mamy takiej pewności), musimy zainwestować w to bardzo dużo czasu i energii, a szansa na powodzenie patrząc optymistycznie to 50%. Czy nie lepiej od razu oddać się w ręce specjalisty, który przerobił już nie jeden przypadek, więc napewno nam pomoże? Czy nie lepiej ten czas spożytkować ciekawiej? W końcu mamy go tak mało i w tak szalonym tempie życia jest bardzo cenny.
JESTEŚMY OD TEGO ABY WAM POMÓC


Zainwestuj z nami bezpiecznie na 3 sposoby:

Aleja Nieruchomości

biuro nieruchomości Częstochowa

Podziel się z nami swoją opinią

http://bit.ly/AlejaN

Skontaktuj się z nami!

Kalina +48 882 126 987

Beata +48 882 126 130

Norbert +48 882 138 663

biuro@aleja-nieruchomosci.pl


Odwiedź nas!

ul. Waszyngtona 55

42-217 Częstochowa